Mieszkania nad morzem, mieszkania Łeba

Polski Deutsch English

Łeba jest jedną z najbardziej znanych i atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Leży w województwie pomorskim przy ujściu rzeki Łeby, 30 km od Lęborka (droga nr 214) i drogi krajowej E-6 Szczecin-Gdańsk.

Bardzo korzystne położenie – pomiędzy dwoma jeziorami Łebskim i Sarbskim oraz ujściem rzeki Łeby do morza gwarantuje niezwykły klimat tego miejsca.
Swą renomę miasto zawdzięcza wspaniałym walorom naturalnym, mikroklimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej.

Na zachód od Łeby, w środkowej części Wybrzeża Słowińskiego, znajduje się Słowiński Park Narodowy, jeden z 23 parków narodowych w Polsce i jeden z 2 parków nadmorskich. Prawdziwym unikatem w skali europejskiej parku są ruchome wydmy osiągające wysokość ponad 30 m n.p.m., w ciągu roku wiatr przesuwa je o 3-10 m. Na terenie parku udostępniono 3 szlaki turystyczne o dużych walorach przyrodniczych, krajobrazowych i kulturowych.

Łeba jest idealnym miejscem do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu, żeglarstwa morskiego i śródlądowego, wędkarstwa czy jazdy konnej. Po aktywnym spędzaniu czasu można wypocząć odwiedzając liczne kawiarenki, lodziarnie, czy smażalnie oferujące ryby prosto z kutra.

Poza sezonem letnim miasto kusi harmonią przyrody i klimatu, brzegiem morza i przepiękną piaszczystą plażą, niezwykłymi walorami leczniczymi i odnową biologiczną.

Piękna sceneria, malownicze krajobrazy, szum fal i bliskość plaży – właśnie takie zalety mają mieszkania nad morzem. Łeba jest pięknym miastem położonym nad samym Bałtykiem, w enklawie niezwykłego Słowińskiego Parku Narodowego. Właśnie w takim otoczeniu powstają wyjątkowe mieszkania, które wkrótce mogą stać się Państwa własnością. Łeba jest interesującym i bardzo pięknym miejscem. Znakomite położenie, wspaniała przyroda i sporo możliwości – to wszystko czeka tutaj na Państwa. Obecnie realizowany kompleks mieszkaniowy „Zielona Wydma” jest ciekawą i atrakcyjną ofertą. Znajdują się w niej bardzo wygodne i korzystnie położone mieszkania. Teraz – korzystając z naszej oferty – z łatwością i za dobrą cenę kupią Państwo mieszkania nad morzem. Interesujący projekt obejmuje lokale o różnej powierzchni, a elastyczna oferta pozwala na najodpowiedniejsze połączenie. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki komfort kompleksu osiedlowego są najlepszą gwarancją udanej inwestycji.