Mieszkania nad morzem, mieszkania Łeba

Polski Deutsch English
Inwestor

BJM & ECC Invest Sp. z o.o.
ul. Wileńska 51
05-200 Wołomin

NIP: 125-14-84-906
REGON: 010363870
KRS: 0000300238

Firma BJM & ECC Invest Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej, której wiodącym podmiotem gospodarczym jest firma BJM Sp. z o.o.
Firma BJM rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Wołominie świadcząc usługi serwisowe w zakresie systemów mikrokomputerowych dla instytucji administracji państwowej oraz przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych.
W 1999 roku została przekształcona w spółkę z o.o., która rozszerzyła działalność o sektor nieruchomości.
Współpraca z wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą gwarantuje wysoką jakość, solidność i terminowość podejmowanych działań inwestycyjnych.

Firma BJM jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000069524, kapitał zakładowy 4.258.000 PLN.

Piękna sceneria, malownicze krajobrazy, szum fal i bliskość plaży – właśnie takie zalety mają mieszkania nad morzem. Łeba jest pięknym miastem położonym nad samym Bałtykiem, w enklawie niezwykłego Słowińskiego Parku Narodowego. Właśnie w takim otoczeniu powstają wyjątkowe mieszkania, które wkrótce mogą stać się Państwa własnością. Łeba jest interesującym i bardzo pięknym miejscem. Znakomite położenie, wspaniała przyroda i sporo możliwości – to wszystko czeka tutaj na Państwa. Obecnie realizowany kompleks mieszkaniowy „Zielona Wydma” jest ciekawą i atrakcyjną ofertą. Znajdują się w niej bardzo wygodne i korzystnie położone mieszkania. Teraz – korzystając z naszej oferty – z łatwością i za dobrą cenę kupią Państwo mieszkania nad morzem. Interesujący projekt obejmuje lokale o różnej powierzchni, a elastyczna oferta pozwala na najodpowiedniejsze połączenie. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki komfort kompleksu osiedlowego są najlepszą gwarancją udanej inwestycji.