Mieszkania nad morzem, mieszkania Łeba

Polski Deutsch English
W urokliwej części Łeby w dzielnicy willowej, wolnej od zgiełku
i hałasu powstał kompleks mieszkalno-wypoczynkowy „Zielona Wydma”.

Apartamenty zlokalizowane są nad morzem, w sąsiedztwie piaszczystej łebskiej plaży i Jeziora Sarbsko.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Spokojnej (róg Kwiatkowskiego) w Łebie. Kompleks apartamentowy tworzą lokale jedno i dwupokojowe o pow. ok. 30m2 do 70m2.

Do każdego lokalu przypisane jest jedno miesjce parkingowe.

Do obiektu przynależą miejsca parkingowe, duży teren zielony, grill oraz plac zabaw dla dzieci.

Termin realizacji:
- stan developerski – 06.2009r.

Bogactwo warunków naturalnych, bliskość morza, jezior i lasu sosnowego tworzy niepowtarzalny mikroklimat gwarantujący wypoczynek i relaks. To idealne miejsce do wypoczynku
i zamieszkania przez cały rok.


Lokalizacja osiedla:
Piękna sceneria, malownicze krajobrazy, szum fal i bliskość plaży – właśnie takie zalety mają mieszkania nad morzem. Łeba jest pięknym miastem położonym nad samym Bałtykiem, w enklawie niezwykłego Słowińskiego Parku Narodowego. Właśnie w takim otoczeniu powstają wyjątkowe mieszkania, które wkrótce mogą stać się Państwa własnością. Łeba jest interesującym i bardzo pięknym miejscem. Znakomite położenie, wspaniała przyroda i sporo możliwości – to wszystko czeka tutaj na Państwa. Obecnie realizowany kompleks mieszkaniowy „Zielona Wydma” jest ciekawą i atrakcyjną ofertą. Znajdują się w niej bardzo wygodne i korzystnie położone mieszkania. Teraz – korzystając z naszej oferty – z łatwością i za dobrą cenę kupią Państwo mieszkania nad morzem. Interesujący projekt obejmuje lokale o różnej powierzchni, a elastyczna oferta pozwala na najodpowiedniejsze połączenie. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki komfort kompleksu osiedlowego są najlepszą gwarancją udanej inwestycji.